Paroc Group

Paroc Group

Paroc on juhtiv energiatõhusate soojustuslahenduste pakkuja Läänemere piirkonnas. Meie tegevuse nurgakivid on orienteeritus klientidele ja personalile, pidev innovatsioon, kasumlikkuse kasv ja jätkusuutlik areng.

Paroci toodete hulka kuuluvad ehituslikud soojustusmaterjalid, tehnilised isolatsioonimaterjalid, laevade isolatsioonitooted, ning akustikatooted. Tooted valmivad Soomes, Rootsis, Leedus, Poolas ja Venemaal. Parocil on esindused ja müügikontorid 14 Euroopa riigis. Paroc ettevõtete grupp kuulub pankadest ja muudest institutsionaalsetest investoritest ning vähemusosalust omavatest Paroci töötajatest koosnevale konsortsiumile. 2016. aastal ulatus meie netokäive 375.5 miljoni euroni ning meil töötas keskmiselt 1835 inimest.

Parocil on kaks äriüksust: ehituslik soojustus ja tehniline isolatsioon.

Ehituslik soojustus pakub laialdaselt tooteid ja lahendusi kõigi traditsiooniliste ehitiste soojustamiseks ning kõigile tarbijarühmadele. Ehitussoojustust kasutatakse peamiselt hoone välisseinade, katuse, põranda, vundamendivahelagede ja vaheseinte sooja-, tule- ja helikindlaks muutmiseks. Akustilise isolatsiooni tooted hõlmavad heli summutavaid lae- ja seinapaneele ning tööstusliku müra isolatsioonimaterjale.

Tehnilise isolatsiooni tooteid kasutatakse hoonete soojus-, tule-, heli- ja niiskusisolatsiooniks (HVAC), tööstuses ja torutöödel, laevade ja tööstusseadmete konstruktsioonides (OEM).

Kui soovite informatsiooni Paroc Grupi juhtkonna või käitumisjuhendi kohta, siis palun külastage meie rahvusvahelist veebilehte >>