Uus toode - PAROC Linio Pro

PAROC Linio Pro on väga energiatõhus kivivillast soojustusplaat, mis on mõeldud krohvitavate fassaadide soojustamiseks. See on krohvitavate fassaadide puhul parim valik nii uute hoonete ehitamisel kui ka vanade hoonete renoveerimisel.

Materjalide soojusjuhtivustegur näitab, millised on materjali soojustusomadused. Mida madalam on teguri väärtus, seda vähem juhib toode soojust. PAROC Linio Pro plaatide soojusjuhtivus on erakordselt madal: λd = 0,034 W/mK. Võime põhjendatult väita, et tegu on parimate soojustusomadustega krohvitud fassaadidele mõeldud kivivillaplaadiga Eestis.

Kivivill krohvitud fassaadidele


Uute ja renoveeritavate telliskivist või betoonist majaseinte soojustamiseks kasutatakse laialdaselt krohvitud fassaade, kus viimistlusmaterjal kantakse soojustusmaterjali peale. Kui on aeg valida soojustuskihti, tekib tihti küsimus, millise kasuks otsustada. Siin on mõned olulised nüansid, miks valida kivivillast soojustusmaterjal.

Säästab raha ja energiat

Meie kivivillatooted ja -lahendused aitavad säästa energiat, vähendada küttekulusid ning aitavad kaasa suurema mugavuse saavutamisele kodus.

Vaata lähemalt

PAROC_GE-S1

Jätkusuutlik

Kivivillast soojustus on looduslik leiutis. Inimesed tegid selle sobivaks hoonete soojustamiseks.

Vaata lähemalt

PAROC_GE-S2

Vastupidav

Kivivill säilitab oma soojustusomadused ja mõõtmed kogu hoone eluea jooksul.

Vaata lähemalt

PAROC_GE-S3

Hingav

Krohvitavatele fassaadidele mõeldud kivivillaplaadid on auru läbilaskvad. Niiskus läbib kergesti kivivillakihti ning aurustub kergelt konstruktsiooni kaudu.

Vaata lähemalt

PAROC_GE-S4

Mittesüttiv

Kõik krohvitavatele fassaadidele mõeldud kivivillaplaadid on mittesüttivad ning kuuluvad kõrgeimasse tulekindluse euroklassi A1.

Vaata lähemalt

PAROC_GE-S5

Niiskuskindel

Krohvitud fassaadidele mõeldud PAROCi kivivillaplaadid jäävad kuivaks ka kõige niiskemas keskkonnas. Need ei ima vett ning on kindlad ka kapillaarse niiskuse vastu.

Vaata lähemalt

PAROC_GE-S6
GROW_ETICS_Products_1150x393_EE

Rohkem krohvitavate fassaadide plaatide kohta

PAROC_Linio_CP _products