PAROC Ultra

PAROC® Ultra – rohkem jõudu

Paroci värskeim toode, üldotstarbeline isolatsiooniplaat PAROC® Ultra, on valmistatud looduslikust mineraalmaterjalist – mittepõlevast ja vastupidavast kivivillast. Sellel on suurepärased isoleerivad omadused, püsivad mõõtmed ja see laseb veeauru läbi. PAROC® Ultra kivivillast soojustusplaadid on mõeldud seinte, kaldkatuste, pööningute ja muude tarindite soojustamiseks nii uutes kui ka renoveeritavates hoonetes.

Content is blocked

In order to see this content you need to allow cookies.

Energiatõhusus

PAROC® Ultra soojusjuhtivus on väga madal: λd = 0,035 W/mK. Mida väiksem on see väärtus, seda vähem soojust toode juhib, muutes plaadi äärmiselt energiatõhusaks. Nõuetekohaselt isoleeritud hooned vähendavad küttekulusid.

Vastupidavus

PAROC® Ultra ei vaju ega tõmbu aja jooksul kokku ning säilitab kõik oma isoleerivad omadused. Selle kõik oma omadused ja mõõtmed püsivad hoone terve eluea jooksul, sõltumata temperatuuri ja niiskuse hooajalistest kõikumistest.

Looduslik materjal

Kivivillast isolatsiooni on kujundanud loodus ise. PAROCi kivivill on toodetud looduslikust materjalist – kividest, millel on mitmesuguseid kasulikke omadusi. See on loomuomaselt vastupidav ja põhimõtteliselt ammendamatu.

Mittepõlev

PAROC® Ultra on mittesüttiv ja liigitatud Euroklassi A1, mis on Euroopa kõrgeim ehitusmaterjalide tuleklass.

Niiskuskindlus

PAROC® Ultra on suurepärased veeauru läbilaskvad omadused. See ei lase niiskusel koguneda hoone seinte, katuste ja muude struktuuride sees. Pärast niiskusega kokkupuutumist ära kuivanult säilitab kivivillast plaat oma isoleerivad ja mittepõlevad omadused.

Lihtne käsitseda

PAROC® Ultra on painduv, suure tihedusega kivivillast plaat. Seda on väga lihtne paigaldada nii raamistusega seintesse ja kaldkatustesse kui ka muudesse konstruktsioonidesse, kus on vaja puit- või metallraamide vahele panna soojustusisolatsioon.

Paroc® Ultra paigaldamine

Content is blocked

In order to see this content you need to allow cookies.