PAROCi tehnilise isolatsooni akustikajuht on nüüd saadaval uues formaadis

14 okt 2019
Värskeimad andmed kliimaseadmete, tööstus- ja merendustoodete helineeldumise kohta on kogutud ühte kohta, nii et need on lihtsalt ligipääsetavad ülevaatamiseks ja teabe otsimiseks. Akustikajuht hõlmab ka merendustoodete mürasummutuse diagramme ning kanalite ja torude isoleerimist müra summutamiseks.

Link PAROCi akustikajuhi juurde

Tõhus mürasummutus on oluline tegur meeldivama elu- ja töökeskkonna rajamisel.
PAROCi tooteid kasutatakse laia valiku venitlatsioonseadmete ja summutite juures. Tänu oma poorsele kiudstruktuurile ja optimaalsele tihedusele sobivad PAROCi tooted täiuslikult mürasummutuse lahendustena ja annavad head müraneeldumisomadused. Nõuetekohane heliisolatsioon, iseäranis kruiisilaevadel, on reisijale mugava keskkonna loomisel hädavajalik

Kaasaegsed kliimassüsteemid ja tööstusseadmed peavad olema isoleeritud, kasutades lahendust, mis tagab nii head termilise isolatsiooni omadused kui ka tulekaitse ja mürasummutuse seal, kus seda vajatakse. Seetõttu on professionaalidele väga kasulik akustikajuht, mis näitab helineeldumisomaduste andmeid.


Kuidas see töötab?
Toodete nimekiri on korraldatud sellisel viisil, et toote kohta vajaliku diagrammi nägemiseks tuleb teil vaid klõpsata toote real ja see suunab teid otse lehele, kus vastav graafik asub. Toodete nimekirja tagasi tulemiseks tuleb lihtsalt klõpsata nupul „Back to list of products“. Akustikajuhiga töö jätkamiseks võite klõpsata nupul „Back to contents“ ja see toob teid tagasi esilehele. Nupp „Back to contents“asub igal leheküljel, nii et te saate igal ajal tulla tagasi sisukorra juurde ja alustada vajalike graafikute ja diagrammide otsimist otsast peale.