Content is blocked

In order to see this content you need to allow cookies.

Soovime aastaks 2030 vähendada CO2 emissiooni poole võrra ning loobuda fossiilsete kütuste kasutamisest. Oluline verstapost on 100% taastuvenergia kasutamine aastaks 2030.
Vähendame süsinikujalajälge pidevalt
Meie tooted on tulekindlad. Samuti mängivad nad kliimamuutustega võitlemisel olulist rolli. Umbes 40% inimeste tekitatud kasvuhoonegaasidest tulevad majadest.
Soojustamine on võtmeküsimus
Loome oma tooted ja lahendused selliseks, et neid oleks võimalik ümber töödelda ja taaskasutada. 2030. aastaks ei tooda meie tehased enam jäätmeid.
Ringmajandus on meil veres
Teeme oma klientidega pidevat koostööd, et arendada ja testida uusi jätkusuutlikke tooteid ja lahendusi.
Loome koos oma klientidega jätkusuutlikud ehitised

Tegutseme energiatõhususe vallas

Iga meie toodetud kivivillaplaat vähendab hoonete CO2 emissiooni kogu nende eluea jooksul. Iga tootmises tekkiva CO2 tonni kohta aitavad toodetud kivivilla soojustusomadused 50-aastase perioodi jooksul ära hoida umbes 200 tonni CO2 tekke.

Oleme selle 1: 200 suhte üle väga uhked. Kuid see ei tähenda, et oleme rahul. Proovime leida uusi viise, kuidas muuta see üks tonn heidet ja üldine süsinikujalajälg võimalikult väikeseks.

Usume koostöösse oma klientidega ning parimate innovatiivsete ideede jagamisse teistega.

 

Me usume sellesse.

Parocis tähendab jätkusuutlikkus oleviku vajaduste rahuldamist, kuid tulevikule parema maailma jätmist. Meie eesmärgi kohta vähendada CO2 emissiooni poole võrra ning pakkuda madala süsinikusisaldusega tooteid leiad rohkem infot siit.
Meie eesmärgid
Kivivilla tootmisel tekkiva ühe tonni süsinikdioksiidi kohta hoitakse 50 aasta jooksul ära umbes 200 tonni CO2 õhku sattumine. Just nii palju parandab soojustuse kasutamine hoonete energiatõhusust. Numbrite kohta võid inglise keeles lugeda rohkem siit.
Meie energiaefektiivsus
2021. aasta alguses tutvustasime maailmale PAROC® Natura Lana kivivillapaneele ehk meie esimest süsinikuneutraalset kivivillast soojustusmaterjali, mis on saadaval Soomes, Rootsis ja Norras. Innovaatilise toote kohta saad inglise keeles rohkem lugeda siit.
Meie esimene süsinikuneutraalne soojustus
Vulkaanilistest kividest valmistatud PAROC® kivivill on vastupidav, tuleohutu, niiskuskindel ja heli vähendav, lisaks loomult energiasäästlik ja korduvkasutatav. Lisateavet kivivilla eeliste kohta leiate siit.
Meie loomulik kasu
Paroc on esimene mineraalvillast soojustusmaterjalide tootja, kes on saanud Building Research Establishment Limited (BRE) poolt välja antava ehitustoodete standardi BES 6001 Responsible Sourcing. Lisateavet hankimise kohta saad inglise keeles lugeda siit.
Meie jätkusuutlik hankimine
Me surume oma tooted kokku 40–70% võrra, mis tähendab vähem transporti, vähem hoiuruume ja vähem mõju keskkonnale. Loe meie töö kohta lähemalt siit.
Meie paranenud kokkusurumine