Põrandad

Põrandad

Erinevatel korrustel peab olema erinev soojustus. Vahekorruste põrandad peavad olema hästi isoleeritud korrustevahelise müra suhtes. Ventileeritud põrandad on kui fassaad hoone all, samal ajal kui põrandapaneelidel on kõrged nõudmised niiskuse liikumisele. Hästi soojustatud põrandakonstruktsioon loob hea helikeskkonna ja hoiab varbad soojana külmadel talvepäevadel.

Meil on ideaalsed lahendused erinevate põrandate tarbeks; vahelagede põrandad, pinnaseplaadid ja ventileeritavad põrandad. Selle lehekülje allpool olev osa sisaldab enamlevinud põrandalehendusi. Vali põrandatüüp ja leia vajaminev Paroci toode.

Sammumüra isolatsioon hoiab ära müra liikumise tubade ja erinevatel korrustel olevate korterite vahel. PAROC kivivill on pehme kuid samas ka kõva. See tähendab, et see töötab vedruna põrandalaudade vahel ja blokeerib helivibratsiooni, mis tekib kõndimisest ja muudest liikumistest.

Ventileeritud või välisõhu kohal olev põrand on väga energiatõhus põrandalahendus. Ventileeritud ala põranda all laseb sul isolatsiooni paksusevabalt valida.

Hästi ventileeritud põrandalahendus laseb pinnaseniiskuse väga tõhusalt välja ventileerida. Väga tähtis on see, et õhuavad põranda all ei oleks mingilgi määral ummistunud. Kui naturaalne ventilatsioonisüsteem on piisavalt tõhus, siis põrandatalad puutuvad pidevalt  õhu liikumisega kokku, mis konstruktsiooni kuivatab ja võimaliku kondensatsiooni ära hoiab.

Lisaks on pinnasel hallituse teket vältimise eesmärgil väga oluline ventileeritud põranda alt  kõik  sinna sattunud või ehituse käigus jäänud orgaanilised materjalid eemaldada.

Tihti vajavad vanade vahekorruste põrandad uut heliisolatsiooni. Sõltuvad kandekonstruktsiooni materjalist on olemas kaks viisi sellise olukorra lahendamiseks. Lisada ülemise korruse põrandale uut isolatsiooni, et summutada sammumüra või vaheta isolatsioon välja alumisel korrusel tekitades akustilise lae efekti.