Soovitame kujundada ruum nii, et sageduste 250-4000 Hz juures oleks järelkaja kestus 1,0 sekundit. Akustiline lagi peab köökides olema pestav ja hügieeniline. Enne akustilise lae paigaldamist on oluline aluspind põhjalikult puhastada.

 Köögid Kogu lae ulatuses paigaldatakse akustilised paneelid. Enne toodete ja paigaldusmeetodi valimist tuleb kindlaks teha nõutav hügieenitase. Ripplagede kohal tuleb vältida võimalikku alarõhku, et vältida niiskuse kondenseerumist ja mustuse levikut. Lagi tuleb kinnitada võimalikult tihedalt, eriti lage läbistavate seadete juures, samuti tuleb ligipääsuks paigaldada luuk.

Sobivad tooted: PARAFON Hygiene, PARAFON Hygiene Clinic

 

Restoranid

Soovitame kujundada ruum nii, et sageduste 250-4000 Hz juures oleks järelkaja kestus 1,0 sekundit. Kui restoran on ka vaba aja veetmise kohaks, on vajalik tõhusam akustiline kujundus. Restoranides tuleb üldist mürataset hoida madalal ning laudkondade vahel rakendada helitõkkeid.

Restoranid  Kaks kolmandikku lae pindalast kaetakse akustiliste paneelidega. Juhul kui mööbel on kõva ja tasapindne, tuleks paneelidega katta terve laepind. Kui kasutatakse pehmeid dekoratsioone, võib paneelide kogupind olla väiksem. 

Sobivad tooted: PARAFON Hygiene, PARAFON Hygiene Clinic, PARAFON Exclusive, PARAFON Royal, Paracem