Paroc pakub kõikidele nõuetele vastavaid efektiivseid toruisolatsiooni lahendusi. Milline isolatsioonilahendus antud juhul kõige õigem on sõltub konkreetse toru töötemperatuurist. Torukoorikutest isolatsioon ei vaju aja jooksul kokku ning seega selle paksus ja isolatsiooniomadused säilitavad kogu torustiku eluea vältel. Paroc soovitab alati torustikele paigaldada just torukoorikud.

Torukoorikutest isolatsioonilahendus võib vähendada energiakadusid vähemalt 25%-30% võrreldes sama paksusega võrkmattidest isolatsiooniga, mis tugistruktuure nõuab, et oleks võimalik pealiskatteid paigaldada. Tugistruktuur loob isolatsiooni sisse märkimisväärse kuumasilla. Kui teatud maksimaalne soojuskadu on aluseks torustiku isolatsioonipaksuste määramisel, vähendab torukoorikute kasutamine isolatsiooni paksust märgatavalt. Vaata soojusvoo võrdlust lehekülje lõpus.

PAROC Pro Lock lahendus

PAROC Pro Lock lahenduse puhul on üks isolatsioonikiht piisav, et asendada kahte kihti torukoorikuid (paksusega 80-160 mm). Ka paigaldusaeg on lühem, mis tähendab omakorda seda, et tellinguid ja muid seadmeid on vaja lühemaks ajaks ning tööjõukuludki on madalamad. Kokku teeb see hinnavõitu 20%-30%.

Topeltkihiline (DL)

Kui on nõutud kaks isolatsioonikihti ja isolatsiooni paksus on rohkem kui 160 mm, siis soovitame valida DL tooted. DL tooted pakuvad valmis lahendust, mis sisaldab kahte torukoorikut, mõeldud koos paigalduseks. DL tooted on pakitud üksteise sisse ja transporditud koos, mis tähendab kokkuhoidu transpordil ehitusplatsile.

Et vastata erinõudmistele, on meil ka äärmiselt veekindlad torukoorikud - WR klassi PAROC Pro Sections. Küsi rohkem informatsiooni kohalikult müügiesindajalt.