Ventileeritavate põrandate paigaldusjuhend

Lisainformatsiooni ventileeritud põrandate kohta saab ülevalt poolt:

Lisainformatsiooni ventileeritud põrandate kohta saab ülevalt poolt  Eemalda põrand ning tee kindlaks vana soojustuse ja konstruktsiooni seisukord. Kui vana soojustus ja konstruktsioon on heas korras, siis lisa juurde mõned soojustuskihid. Märjad või hallitanud kihid tuleb eemaldada. Sel juhul pööra erilist tähelepanu konstruktsioonile ja hinda, milliseid remonditöid tuleks teha. Kontrolli nii tuuletõkkeplaati kui ka pinnase olukorda. Eemalda pinnaselt kõik orgaanilised materjalid (nagu näiteks puutükid). Veendu, et aluspõhi oleks hästi ventileeritud. Aseta plastikkiled põhja peale, et vältida niiskuse ülestõusmist. Jäta äärde 100 mm paksused vahed. Aseta plastikkile peale kivid, et see paigal püsiks.
 Lisainformatsiooni ventileeritud põrandate kohta saab ülevalt poolt Lisa põrandale vähemalt 200 mm soojustust. Kui olemasolevad talad ei ole piisavalt kõrged uue soojustuse jaoks siis tõsta põrandat lisatalade abil.
 Lisainformatsiooni ventileeritud põrandate kohta saab ülevalt poolt Paigalda talade külge liistud ja aseta saepuruplaadid nende peale pimepõrandana. Soojusta iga talavahe nii, et isolatsiooniplaadi ülemine osa on 10-20 mm tala äärest üle. Kontrolli, et ei jääks ühtegi vahet.
 Lisainformatsiooni ventileeritud põrandate kohta saab ülevalt poolt Paigalda auru- või õhutõke. Lõppviimistlusena kruvi kinni või löö naeltega peale puitpõrand.

 

Allolev:

 

 Lisainformatsiooni ventileeritud põrandate kohta saab allolev Eemalda pimepõrandad ja olemasolev soojustus. 
 Lisainformatsiooni ventileeritud põrandate kohta saab allolev Kontrolli, et oleks ruumi vähemalt 200 mm paksuse soojustuse jaoks. Vajaduse korral paigalda uued talad.
 Lisainformatsiooni ventileeritud põrandate kohta saab allolev Paigalda talade vahele PAROC eXtra plaadid ja kontrolli, et vahesid ei jääks. Vali selline soojustuse paksus, et vähemalt 10 mm üle jääks. Kinnita plaadid oma kohale tüüblitega enne kui paigaldad tuuletõkkeplaadid.
 Lisainformatsiooni ventileeritud põrandate kohta saab allolev Tuuletõkkeplaadina kasuta PAROC WPS 3n või PAROC WAS 25t toodet. Kinnita see naelte ja seibide abil.
 Lisainformatsiooni ventileeritud põrandate kohta saab allolev Eemalda pinnaselt kõik orgaanilised materjalid (nagu näiteks puutükid). Veendu, et aluspõhi oleks hästi ventileeritud. Aseta plastikkiled pinnasele, et vältida niiskuse ülestõusmist. Aseta plastikkile peale kivid, et see paigal püsiks.