Betoonpaneelide soojustus

PAROC COS 5Image

PAROC COS 5

Betoonpaneeli soojustusplaat PAROC COS 5 on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mis on mõeldud valatavate ehituspaneelide ja taribetoonkonstruktsioonide soojustamiseks. Plaadi survepinge on 5 kPa, mis tähendab, et plaat suudab valamisel taluda koormust 500 kg/m2. Kivivilla suurepärane veeauruläbivus võimaldab niiskusel läbi soojustusmaterjali kergelt eralduda. See tähendab, et paneelid kuivavad kiiresti ja sisetöödega saab varem alustada.

PAROC COS 5ggtImage

PAROC COS 5ggt

Betoonpaneeli soojustusplaat PAROC COS 5ggt on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mis on mõeldud valatavate ja ventileeritud ehituspaneelide ja taribetoonkonstruktsioonide soojustamiseks. Plaadi survepinge on 5 kPa, mis tähendab, et plaat suudab valamisel taluda koormust 500 kg/m2. Betoonpaneeli õhuvahetus on tagatud soojustusplaadi otsas risti-rästi asetsevate ventilatsioonisoontega. Teised sooned on lõigatud plaadi ühele pinnale ja kaetud klaaskiudvõrguga, et hoida ventilatsiooniavad valamise ajal avatuna. Kivivilla suurepärane veeauruläbivus võimaldab niiskusel läbi soojustusmaterjali ära kuivada ja ventilatsioonisooned parandavad niiskuse eraldumist konstruktsioonist. See tähendab, et paneelid kuivavad kiiresti ja sisetöödega saab varem alustada.

PAROC COS 5gtImage

PAROC COS 5gt

Betoonpaneeli soojustusplaat PAROC COS 5gt on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mis on mõeldud valatavate ja ventileeritud ehituspaneelide ja taribetoonkonstruktsioonide soojustamiseks. Plaadi survepinge on 5 kPa, mis tähendab, et plaat suudab valamisel taluda koormust 500 kg/m2. Betoonpaneeli õhuvahetus on tagatud soojustusplaadi ühel poolel olevate ventilatsioonisoontega. Sooned on lõigatud plaadi pinnale ja kaetud klaaskiudvõrguga, et hoida ventilatsiooniavad valamise ajal avatuna. Kivivilla suurepärane veeauruläbivus võimaldab niiskusel läbi soojustusmaterjali ära kuivada ja ventilatsioonisooned parandavad niiskuse eraldumist konstruktsioonist. See tähendab, et paneelid kuivavad kiiresti ja sisetöödega saab varem alustada.

PAROC COS 10Image

PAROC COS 10

Betoonpaneeli soojustusplaat PAROC COS 10 on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mis on mõeldud valatavate ehituspaneelide ja taribetoonkonstruktsioonide soojustamiseks. Plaadi survepinge on 10 kPa, mis tähendab, et plaat suudab valamisel taluda koormust 1000 kg/m2. Kivivilla suurepärane veeauruläbivus võimaldab niiskusel läbi soojustusmaterjali kergelt eralduda. See tähendab, et ehituselemendid kuivavad kiiresti ja sisetöödega saab varem alustada.

PAROC COS 10ggtImage

PAROC COS 10ggt

Betoonpaneeli soojustusplaat PAROC COS 10ggt on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mis on mõeldud valatavate ja ventileeritud hoonepaneelide ja taribetoonkonstruktsioonide soojustamiseks. Plaadi survepinge on 10 kPa, mis tähendab, et plaat suudab valamisel taluda koormust 1000 kg/m2. Betoonpaneeli õhuvahetus on tagatud soojustusplaadi otsas risti-rästi asetsevate ventilatsioonisoontega. Teised sooned on lõigatud plaadi ühele pinnale ja kaetud klaaskiudvõrguga, et hoida ventilatsiooniavad valamise ajal avatuna. Kivivilla suurepärane veeauruläbivus võimaldab niiskusel läbi soojustusmaterjali ära kuivada ja ventilatsioonisooned parandavad niiskuse eraldumist konstruktsioonist. See tähendab, et paneelid kuivavad kiiresti ja sisetöödega saab varem alustada.

PAROC COS 10gtImage

PAROC COS 10gt

Betoonpaneeli soojustusplaat PAROC COS 10gt on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mis on mõeldud valatavate ja ventileeritud ehituspaneelide ja taribetoonkonstruktsioonide soojustamiseks. Plaadi survepinge on 10 kPa, mis tähendab, et plaat suudab valamisel taluda koormust 1000 kg/m2. Betoonpaneeli õhuvahetus on tagatud soojustuskihis olevate ventilatsioonisoontega. Sooned on lõigatud plaadi ühele pinnale ja kaetud klaaskiudvõrguga, et hoida ventilatsiooniavad valamise ajal avatuna. Kivivilla suurepärane veeauruläbivus võimaldab niiskusel läbi soojustusmaterjali ära kuivada ja ventilatsioonisooned parandavad niiskuse eraldumist konstruktsioonist. See tähendab, et paneelid kuivavad kiiresti ja sisetöödega saab varem alustada.

PAROC COS 15Image

PAROC COS 15

Betoonpaneeli soojustusplaat PAROC COS 15 on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mis on mõeldud valatavate ehituspaneelide ja taribetoonkonstruktsioonide soojustamiseks. Plaadi survepinge on 15 kPa, mis tähendab, et plaat suudab valamisel taluda koormust 1500 kg/m2. Kivivilla suurepärane veeauruläbivus võimaldab niiskusel läbi soojustusmaterjali kergelt eralduda. See tähendab, et paneelid kuivavad kiiresti ja sisetöödega saab varem alustada.

PAROC PreCastImage

PAROC PreCast

Betoonpaneeli soojustusplaat PAROC PreCast on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mis on mõeldud betoonist eelvalatud ehituselementide soojustamiseks. Plaadi survepinge on 5 kPa, mis tähendab, et plaat suudab valamisel taluda koormust 500 kg/m2. Kivivilla suurepärane veeauruläbivus võimaldab niiskusel läbi soojustusmaterjali kergelt eralduda. See tähendab, et elemendid kuivavad kiiresti ja sisetöödega saab varem alustada. Soojustusmaterjal PAROC PreCast on väga madala soojusjuhtivusega, mis vähendab betoonelementide kogupaksust.