Lisatarvikud ventileeritavatele fassaadidele

PAROC XST 021Image

PAROC XST 021 (Cortex nurgateip)

PAROC XST 021 Cortex nurgateip on mõeldud tuuletõkkeplaatide nurkade ühenduskohtade tihendamiseks tuulutatavate fassaadide taga. Teibil tagaküljel on kaitsekile. Liimitavad pinnad peavad olema puhtad ja kuivad ning õli või määrdeaine vabad. Me soovitame seda teipi kasutada koos teiste PAROC Cortex toodetega.

PAROC XST 022Image

PAROC XST 022 (Cortex teip)

PAROC XST 022 Cortex teip on mõeldud tuuletõkkeplaatide ühenduskohtade tihendamiseks tuulutatavate fassaadide taga. Teibi tagaküljel on kaitsekile. Teibil on väga hea niiskustaluvus ja ta on otseses päikesevalguses kuni 12 kuud UV kindel. Liimitavad pinnad peavad olema puhtad ja kuivad ning õli või määrdeaine vabad. Me soovitame seda teipi kasutada koos teiste PAROC Cortex toodetega.

PAROC XST 041Image

PAROC XST 041 (Carte b nurgatagi)

PAROC XST 041 Carte b nurgatempli kasutatakse tuuletõkkeisolatsiooni ühenduskohtade tihendamiseks ja hermeetiliseks muutmiseks hoone nurkades ja akende ümber. Pinnad peavad olema stabiilsed ja kuivad, ilma selliste eraldavate aineteta nagu määrdeõli, mustus ja tolm. Soovitame seda teibi kasutada kombineeritult PAROC Carte b ja PAROC Carte Onne b teibiga.

PAROC XST 042Image

PAROC XST 042 (Cortex teip b)

PAROC XST 042 Cortex teip b on mõeldud tuuletõkkeplaatide ühenduskohtade tihendamiseks tuulutatavate fassaadide taga. Teibil on väga hea niiskustaluvus ja ta on otseses päikesevalguses kuni 12 kuud UV kindel. Liimitavad pinnad peavad olema puhtad ja kuivad ning õli või määrdeaine vabad. Me soovitame seda teipi kasutada koos teiste PAROC Cortex toodetega.