Pinnasesoojustus

PAROC GRS 20Image

PAROC GRS 20

Põrandaplaat PAROC GRS 20 on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mis on mõeldud kasutamiseks nii vanematel kui uutel keldriseintel ja aluspõrandatel. Vetthülgavat põrandasoojustusplaati saab kasutada soojuspidavuse suurendamiseks ja niiskustakistuseks nii vundamendi välisküljel kui maa all. Plaadi survepinge on 20 kPa, mis tähendab, et plaat suudab taluda koormust 2000 kg/m2. Soovitud toime saavutamiseks peab välise põrandaisolatsiooni teine külg olema vastu sooja konstruktsiooni, nagu põrandat või seina.

PAROC XES 300sjImage

PAROC XES 300sj (Soojus- ja külmaisolatsioonimaterjal (Ecoprim))

PAROC XES 300sj on valmistatud ekstrudeeritud polüstüreenist tsellulaarplastikust (XPS) ning sellel on astmelised servad. Seda saab kasutada ehitistes, kus on kehtestatud ranged nõuded niiskuskindluse ja kõrge vastupidavuse tagamiseks koormuste suhtes, nagu ujuvpõrandad, vundamendid, tugitalad, vee- ja kanalisatsioonitorud, uisuväljad, pööratud katused, maa-alused välisseinad, teed, lennuväljad jne. See materjal sobib samuti ideaalselt kasutamiseks kihilistes struktuurides. Sobiliku Ecoprim toote valimisel on määrav roll plaadi pikaajalisel kandevõimel.

PAROC XES 300wjImage

PAROC XES 300wj (Soojus- ja külmaisolatsioonimaterjal (Ecoprim))

PAROC XES 300wj on valmistatud ekstrudeeritud polüstüreenist tsellulaarplastikust (XPS) ning sellel on astmelised servad. Seda saab kasutada ehitistes, kus on kehtestatud ranged nõuded niiskuskindluse ja kõrge vastupidavuse tagamiseks koormuste suhtes, nagu ujuvpõrandad, vundamendid, tugitalad, vee- ja kanalisatsioonitorud, uisuväljad, pööratud katused, maa-alused välisseinad, teed, lennuväljad jne. See materjal sobib samuti ideaalselt kasutamiseks kihilistes struktuurides. Sobiliku Ecoprim toote valimisel on määrav roll plaadi pikaajalisel kandevõimel.