Seinasoojustus

PAROC WAB 10tImage

PAROC WAB 10t

PAROC WAB 10t on õhuke ja jäik tuuletõkkeplaat (lambda 0,036 W/mK), mis on ühelt poolt kaetud õhukese klaaskiust looriga. Seda kasutatakse metallkarkassiga tööstushoonete ventileeritavate välisseinte tuuletõkkeks. Õhukesi suuri plaate kasutatakse kahekihilistes soojustuspaigaldistes koos madala tihedusega soojustusega. Kattega pind paigaldatakse tuulutusava poole.

Suuremõõtmeline plaat on ühelt poolt jäigastatud naturaalset värvi poolläbipaistva klaaskiust looriga, mis muudab plaadi hõlpsasti käsitsetavaks ja kiireks paigaldamiseks.

Plaatide pikivuuke on lihtne viimistleda ja tihendada PAROC Joint profiiliga (XFM 002).

PAROC WAS 25tImage

PAROC WAS 25t

Seinaplaat PAROC WAS 25t on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mis on mõeldud nii vanemate kui uute ventileeritud välisseinte soojustamiseks. Seda õhukest seinasoojustusplaati kasutatakse väliskihina kahekihilises süsteemis koos teise, väiksema tihedusega soojustuskihiga. Kahekihilises süsteemis saab seina soojuspidavuse parandamiseks otsakuti ühendatud ühtse soojustuskihi moodustada. Seinaplaat on kaetud läbipaistva klaaskiudkihiga.

PAROC WAS 35Image

PAROC WAS 35

Seinaplaat PAROC WAS 35 on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mis on mõeldud nii vanemate kui uute ventileeritud välisseinte soojustamiseks. Seda seinasoojustusplaati saab kasutada ühekihilistes süsteemides, kus see täidab ventilatsiooniava vastas nii soojustus- kui ka pealiskatte ülesannet.

PAROC WAS 35tImage

PAROC WAS 35t (Seinsoojustusplaat)

Seinaplaat PAROC WAS 35t on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mis on mõeldud nii vanemate kui uute ventileeritud välisseinte soojustamiseks. Seda seinasoojustusplaati saab kasutada ühekihilistes süsteemides, kus see täidab ventilatsiooniava vastas oleva nii soojustus- kui ka pealiskatte ülesannet. Seinaplaat on kaetud läbipaistva klaaskiudkihiga.

PAROC WAS 35tbImage

PAROC WAS 35tb (Seinsoojustusplaat)

Seinaplaat PAROC WAS 35tb on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mis on mõeldud nii vanemate kui uute ventileeritud välisseinte soojustamiseks. Seda seinasoojustusplaati saab kasutada ühekihilistes süsteemides, kus see täidab ventilatsiooniava vastas nii soojustus- kui ka pealiskatte ülesannet. Seinaplaat on kaetud musta värvi klaaskiudkihiga. mistõttu on see suurepärane valik klaasfassaadidel kasutamiseks.

PAROC WAS 50Image

PAROC WAS 50

PAROC WAS 50 on seinaisolatsiooniplaat (lambda 0,034W/mK) igas tulekindlusklassis hoonete vähese ventilatsiooniga fassaadidele (nt tellisfassaadidele). Õhukesi plaate kasutatakse tuulekaitsena kahekihilistes isolatsioonipaigaldistes koos madala tihedusega soojstusega ning pakse plaate ühekihilistes soojustuspaigaldistes.

Kahekihilise paigalduse puhul saab vältida kattuvaid vuuke ja seeläbi vältida soojustuskihti läbivate õhuvahede teket.

Ühekihilise paigalduse korral saab nii tuuletõke kui ka soojusisolatsioon paika vaid ühe paigaldusega.

PAROC WAS 50tImage

PAROC WAS 50t (Seinsoojustusplaat)

PAROC WAS 50t on kerge klaaskiudlooriga (lambda 0,034W/mK) kaetud seinaisolatsiooniplaat, mis on mõeldud kergelt tuulutatavatele fassaadidele (nt tellisfassaadidele) kõikides tulekindlusklassides. Õhukesi plaate kasutatakse tuulekaitsena kahekihilistes isolatsioonipaigaldistes koos madala tihedusega soojustusega ning pakse plaate ühekihilistes soojustuspaigaldistes.

Naturaalset värvi pinnakate hoiab ära pinna erosiooni, hõlbustab õhukeste ja suurte plaatide käsitlemist ning parandab esteetikat ehituse ajal.

Kahekihilise paigalduse puhul saab vältida kattuvaid vuuke ja seeläbi vältida soojustuskihti läbivate õhuvahede teket.

Ühekihilise paigalduse puhul käsitletakse nii tuuletõket kui ka soojusisolatsiooni ühes paigalduses.

PAROC WAS 50tbImage

PAROC WAS 50tb

PAROC WAS 50tb on musta klaaskiudlooriga (lambda 0,034W/mK) kaetud seinaisolatsiooniplaat, mis sobib kergelt ventileeritavatele fassaadidele (nt tellisfassaadidele) kõigis tulekindlusklassides. Õhukesi plaate kasutatakse tuuletõkkena kahekihilistes isolatsioonipaigaldistes koos madala tihedusega soojustusega ning pakse plaate ühekihilistes soojustuspaigaldistes.

Must loorkate ei lase tuulekaitsepinnal läbi tuulutusavade nähtavale tulla.

Kahekihilise paigalduse puhul saab vältida kattuvaid vuuke ja seeläbi vältida soojustuskihti läbivate õhuvahede teket.

Ühekihilise paigalduse puhul käsitletakse nii tuuletõket kui ka soojusisolatsiooni ühes paigalduses.