Seinasoojustus

PAROC WAB 10tImage

PAROC WAB 10t

Seinaplaat PAROC WAB 10t on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mis on mõeldud nii vanemate kui uute ventileeritud välisseinade soojustamiseks. Seda õhukest seinasoojustusplaati saab kasutada väliskihina kahekihilises süsteemis koos teise soojustuskihiga. Kahekihilises süsteemis saab seina soojuspidavuse parandamiseks otsakuti ühendatud ühtse soojustuskihi moodustada. Seinaplaat on kaetud naturaalset värvi klaaskiudkihiga.

PAROC WAS 25tImage

PAROC WAS 25t

Seinaplaat PAROC WAS 25t on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mis on mõeldud nii vanemate kui uute ventileeritud välisseinte soojustamiseks. Seda õhukest seinasoojustusplaati kasutatakse väliskihina kahekihilises süsteemis koos teise, väiksema tihedusega soojustuskihiga. Kahekihilises süsteemis saab seina soojuspidavuse parandamiseks otsakuti ühendatud ühtse soojustuskihi moodustada. Seinaplaat on kaetud läbipaistva klaaskiudkihiga.

PAROC WAS 35Image

PAROC WAS 35

Seinaplaat PAROC WAS 35 on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mis on mõeldud nii vanemate kui uute ventileeritud välisseinte soojustamiseks. Seda seinasoojustusplaati saab kasutada ühekihilistes süsteemides, kus see täidab ventilatsiooniava vastas nii soojustus- kui ka pealiskatte ülesannet.

PAROC WAS 35tImage

PAROC WAS 35t (Seinsoojustusplaat)

Seinaplaat PAROC WAS 35t on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mis on mõeldud nii vanemate kui uute ventileeritud välisseinte soojustamiseks. Seda seinasoojustusplaati saab kasutada ühekihilistes süsteemides, kus see täidab ventilatsiooniava vastas oleva nii soojustus- kui ka pealiskatte ülesannet. Seinaplaat on kaetud läbipaistva klaaskiudkihiga.

PAROC WAS 35tbImage

PAROC WAS 35tb (Seinsoojustusplaat)

Seinaplaat PAROC WAS 35tb on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mis on mõeldud nii vanemate kui uute ventileeritud välisseinte soojustamiseks. Seda seinasoojustusplaati saab kasutada ühekihilistes süsteemides, kus see täidab ventilatsiooniava vastas nii soojustus- kui ka pealiskatte ülesannet. Seinaplaat on kaetud musta värvi klaaskiudkihiga. mistõttu on see suurepärane valik klaasfassaadidel kasutamiseks.

PAROC WAS 50Image

PAROC WAS 50

Seinaplaat PAROC WAS 50 on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mis on mõeldud nii vanemate kui uute osalise ventilatsiooniga välisseinte soojustamiseks. See toode sobib tellisfassaadidega seinte soojustamiseks. Seda seinasoojustusplaati saab kasutada ühekihilistes süsteemides, kus see täidab ventilatsiooniava vastas nii soojustus- kui ka pealiskatte ülesannet.

PAROC WAS 50tImage

PAROC WAS 50t (Seinsoojustusplaat)

Seinaplaat PAROC WAS 50t on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mis on mõeldud nii vanemate kui uute osalise ventilatsiooniga välisseinte soojustamiseks. See toode sobib tellisfassaadidega seinte soojustamiseks. Seda seinasoojustusplaati saab kasutada ühekihilistes süsteemides, kus see täidab ventilatsiooniava vastas nii soojustus- kui ka pealiskatte ülesannet. Seinaplaat on kaetud läbipaistva klaaskiudkihiga.

PAROC WAS 50tbImage

PAROC WAS 50tb

Seinaplaat PAROC WAS 50tb on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mis on mõeldud nii vanemate kui uute osalise ventilatsiooniga välisseinte soojustamiseks. Seda toodet kasutatakse peamiselt tellisfassaadidega seinte soojustamiseks. Seda seinasoojustusplaati saab kasutada ühekihilistes süsteemides, kus see täidab ventilatsiooniava vastas nii soojustus- kui ka pealiskatte ülesannet. Seinaplaat on kaetud musta värvi klaaskiudkihiga.