Tihendustooted

PAROC XMU 100Image

PAROC XMU 100 (Katuse aluskate)

Katuse alusekate PAROC XMU 100 on hingav veekindel kate, mis on mõeldud kasutamiseks toestatud või toestamatta kerge hingava aluskattena viilkatuse konstruktsioonides. PAROC XMU 100 pakub head kaitset vihmavee vastu ja tema kõrge veeauru läbilaskvus hoiab katusekonstruktsioonid kuivana ja ventileerituna kõikides ilmastiku tingimustes.


PAROC XMV 002Image

PAROC XMV 002 (Nurgatihend)

Nurgatihend PAROC XMV 002 on mõeldud sisemiseks tuule- ja aurutõkke tihendamiseks akende ja uste ümbrustes nurkades. Nurgatihend koosneb kahest kauakestvast tuule- ja aurukindlast LD polüetüleenist ning on kokkusulatatud 90-kraadisesse vormi. See on sobiv raamidele laiusega 125, 170 ja 200 mm. Nurgatihend peab olema kinnitatud õhu- ja aurutõkkega kasutades tihendusteipi PAROC XST 013.


PAROC XMV 003Image

PAROC XMV 003 (Sisenurgatihend)

Nurgatihend PAROC XMV 003 on mõeldud sisemiseks õhu- ja aurutõkke tihendamiseks nurkades, kus katus ja seinad või põrand ja seinad kohtuvad. Sisenurgatihend koosneb kauakestvast madala tihedusega õhu- ja aurukindlast polüetüleenist ning on kokkusulatatud 90-kraadisse vormi, mis sobib paigutamiseks nurka. Nurgatihend peab olema kinnitatud kasutades välisõhu -ja aurutõkke teipi PAROC XST 013.


PAROC XMV 020basImage

PAROC XMV 020bas (Õhu- ja aurutõke)

Õhu- ja aurutõke PAROC XMV 020bas on polüetüleenist kile, mis on mõeldud kasutamiseks põhiliselt seinte, katuste ja põrandate õhu- või aurutõkkena. Õhu- ja aurutõke on vananemiskindel, läbipaistev, madala tihedusega polüetüleenkile, mis loob õhu- ja aurukindla katte soojustuskihi sisemisel küljel. Pidev tõke optimeerib soojustuse funktsiooni ja takistab ehitise kahjustamist, takistades sooja ja niiske õhu liikumist läbi poorse soojustuskihi. Tõkke paigaldamisel tuleks ühenduskohad >200 mm üle katta ja teipida PAROC XST 013 tihendusteibiga.


PAROC XSI 001Image

PAROC XSI 001 (Tihenduslint)

PAROC XSI 001 tihenduslint on klaasvillast lint, mida kasutatakse akna- ja usteümbruste ning teiste ehituselementide soojustamiseks ja tihendamiseks. Klaasvillast lint on kaetud UV-kindla polüetüleenkilega. Kaetud riba täiendab seinte sisemist õhupidavust ja parandab energiatõhusust kogu konstruktsioonis.


PAROC XSS 002Image

PAROC XSS 002 (Kapillaartõke)

Kapillaartõke PAROC XSS 002 õhu- ja niiskuse tihend mida kasutatakse kapillaartõkkkena vundamendi ja puitkonstruktsiooni vahel.Kapillaartõke sisaldab vanaemisele- ja leelisele vastupidavat ekstrudeeritud polüetüleeni koos pikkisuunaliste soontega ühel poolel. Paksus on 5 mm ja


PAROC XSS 005Image

PAROC XSS 005 (Paindlik kahepoolne ühendusteip)

Paindlik kahepoolne kleeplint PAROC XSS 005 on lint, mida kasutatakse tuule- ja aurutõkke, difusiooni katete ja teiste ehituslike osade ühenduskohtade kinnitamiseks, kus paindlik ühendustoode on vajalik. Kleeplint on tehtud vastupidavast butüülkummist. On väga oluline, et kõik paigaldatud läbiviigid, mis läbivad tuule- või aurutõket, peavad olema hoolikalt kinnitatud. Paindlik ja plastiline kleeplint loob tiheda õmbluse isegi keerulistes kohtades, näiteks ventilatsioonitorude, elektrijuhtmete jms ümber.


PAROC XST 013Image

PAROC XST 013 (Tihendusteip)

Tihendusteip PAROC XST 013 on ühepoolne kleepuv teip, mida kasutatakse õhu- ning aurutõkke ühenduskohtade tihendamiseks nagu näiteks PAROC XMV 020bas. Kleeplint on vananemiskindel ja koosneb modifitseeritud akrüül liimiga varustatud PE kilest. Teip on väga kleepuv, vastupidav ja tugev, kuid seda on siiski võimalik teatud määral venitada, mis muudab selle käsitlemisel paindlikuks.