Tihendustooted

PAROC XMU 100Image

PAROC XMU 100 (Katuse aluskate)

Katuse alusekate PAROC XMU 100 on hingav veekindel kate, mis on mõeldud kasutamiseks toestatud või toestamatta kerge hingava aluskattena viilkatuse konstruktsioonides. PAROC XMU 100 pakub head kaitset vihmavee vastu ja tema kõrge veeauru läbilaskvus hoiab katusekonstruktsioonid kuivana ja ventileerituna kõikides ilmastiku tingimustes.


PAROC XSI 001Image

PAROC XSI 001 (Tihenduslint)

PAROC XSI 001 tihenduslint on klaasvillast lint, mida kasutatakse akna- ja usteümbruste ning teiste ehituselementide soojustamiseks ja tihendamiseks. Klaasvillast lint on kaetud UV-kindla polüetüleenkilega. Kaetud riba täiendab seinte sisemist õhupidavust ja parandab energiatõhusust kogu konstruktsioonis.


PAROC XSS 005Image

PAROC XSS 005 (Paindlik kahepoolne ühendusteip)

Paindlik kahepoolne kleeplint PAROC XSS 005 on lint, mida kasutatakse tuule- ja aurutõkke, difusiooni katete ja teiste ehituslike osade ühenduskohtade kinnitamiseks, kus paindlik ühendustoode on vajalik. Kleeplint on tehtud vastupidavast butüülkummist. On väga oluline, et kõik paigaldatud läbiviigid, mis läbivad tuule- või aurutõket, peavad olema hoolikalt kinnitatud. Paindlik ja plastiline kleeplint loob tiheda õmbluse isegi keerulistes kohtades, näiteks ventilatsioonitorude, elektrijuhtmete jms ümber.


PAROC XST 013Image

PAROC XST 013 (Tihendusteip)

Tihendusteip PAROC XST 013 on ühepoolne kleepuv teip, mida kasutatakse õhu- ning aurutõkke ühenduskohtade tihendamiseks nagu näiteks PAROC XMV 020bas. Kleeplint on vananemiskindel ja koosneb modifitseeritud akrüül liimiga varustatud PE kilest. Teip on väga kleepuv, vastupidav ja tugev, kuid seda on siiski võimalik teatud määral venitada, mis muudab selle käsitlemisel paindlikuks.