Firmast

About Paroc

Paroc on üks Euroopa juhtivaid energiatõhusate ja tulekindlate isolatsioonilahenduste tootjaid.

Meie peakontor asub Soomes ning tegutseme 13 riigis, k.a seitse tootmistehast viies eri riigis. Me müüme oma tooteid üle maailma enam kui 40 riigis. 2016. aasta lõpus andis Paroc tööd 1835 inimesele.

Oma 80-aastase ajaloo jooksul oleme teeninud koduehitajate, arhitektide, ehitusfirmade, edasimüüjate ja tööstuslike ehitajate seas kõrgkvaliteetseid tooteid, tehnilist oskusteavet ja jätkusuutlikkust pakkuva ettevõtte maine. Täna oleme turuliider nii ehitusisolatsiooni kui ka tehnilise isolatsiooni vallas oma põhiturgudel Soomes, Rootsis ja Balti riikides. Lisaks omab Paroc tugevat turupositsiooni Poolas, Saksamaal, Ühendkuningriigis, Norras ja Venemaal.

Kasutame kaubamärki Paroc ja koheselt tuvastatavaid punase-valgetriibulisi pakendeid. Meie toodete hulka kuuluvad termo-, tule- ja heliisolatsiooni ehitusmaterjalid välisseintele, katustele, põrandatele, keldritele, vahekorrustele ja vaheseintele. Pakume ka tehnilisi isolatsioonilahendusi HVAC-süsteemidele, tööstusprotsessidele, laeva- ja avameretööstusele ja OEM-tööstusele.

Loe lisaks


Vaadake lisateavet Paroci kohta meie rahvusvaheliselt veebisaidilt 
www.paroc.com