Kalkulaatorid

Siit leiate erinevaid programme, mis aitavad arvutada vajalikku soojustuse paksust, luua korrektseid konstruktsioone, määratleda U väärtust ja muud sarnast.

Calculus skaičiavimo programa

PAROC Calculus veebiversioon

Calculuse veebiversiooni on lihtne kasutada igas seadmes. PAROC Calculuse abiga saad projekteerida energiaefektiivseid ja ökonoomseid isolatsioonilahendusi erinevate HVAC ja tööstuslikele süsteemidele, kasutades PAROCi tehnilise isolatsiooni jaoks mõeldud tooteid. Arvutused baseeruvad EN ISO 12241 standardites olevatel võrranditel.

   
DOF-THERM -  arvutusprogramm 

DOF-THERM -  arvutusprogramm

Arvutusprogrammi DOF-THERM kasutatakse:

  • näiteks seinte, põrandate ja katuste U-arvu arvutamiseks;
  • niiskustaseme arvutamiseks ja kondensatsiooni tekkimise ohu hindamiseks;
  • konstruktsioonide energiakulu arvutamiseks;
  • teie U-arvu nõuetele vastavate konstruktsioonide projekteerimiseks.

Programmis ehitatakse konstruktsioon üles kihtide kaupa. Üks konstruktsioon võib koosneda piiramatul arvul kihtidest ja iga kiht võib sisaldada külmasildu. Programm sisaldab suurt materjalikogu ja kliimaandmete valikut, mis võimaldab konstruktsiooni üles ehitada samal viisil nagu päriselus.

Programmile juurdepääsu saamiseks:

  1. Laadige hüperlingi kaudu alla tarkvara.
  2. Installige programm oma arvutisse. Programmi kasutamiseks on kaks moodust: 1. demoversioon, 2. litsentsitud versioon, mille jaoks on vaja litsentsikoodi
  3. Registreeruge kasutajaks. Programmi piiranguteta kasutamiseks tuleb registreeruda kasutajaks ja sisestada litsentsikood. Kui registreerute kasutajaks hüperlingi kaudu, siis tasub Paroc 2018. aasta jooksul litsentsi eest ise.

Pidage meeles, et programmi tasuta kasutamiseks tuleb Message-kastikesse sisestada „Sponsor 2018 Paroc AS“.
Litsentsikoodi saadab Doftech teile e-posti teel.

Programmi tutvustus (inglise keeles)

Kasutusjuhend (inglise keeles)

Laadige alla arvutusnäidis (zip-fail) 

 

 
 
 Paroc Energycalculator Paroci lisasoojustuse kalkulaator

Millist mõju lisasoojustus avaldab kogu maja soojusisolatsioonile? Millist mõju lisasoojustus avaldab soojusenergia tarbimisele?

Paiguta alginformatsioon kalkulaatorisse ja saa teada, kui palju saad energiat säästa. Koos elektriarve vähenemisega paraneb su elamismugavus!