Tööstuslikud võrkmatid

PAROC Pro Wired Mat 100Image

PAROC Pro Wired Mat 100

PAROC Pro Wired Mat 100 on mittepõlev kivivillamatt mida kasutatakse kanalite tule ja soojusisolatsiooniks.

PAROC Pro Wired Mat 80Image

PAROC Pro Wired Mat 80

PAROC Pro Wired Mat 80 on mittepõlev kivivillamatt mida kasutatakse kanalite soojusisolatsiooniks.

PAROC Pro Wired Mat WR 660Image

PAROC Pro Wired Mat WR 660

Tsingitud võrguga kivivillamatid. Saadaval ka roostevabast terasest võrguga; kood W2 lisatakse toote nime järele.

PAROC Pro võrkmatt WR 660 on suurepärane vahend CUI riski minimeerimiseks, hoides suurepäraseid vetthülgavaid omadusi temperatuuril kuni 300 °C. PAROC WR tooteid on ohutu kasutada koos värvimistoimingutega. PAROC WR tooted on kolmanda osapoole poolt testitud ja sertifitseeritud vastavalt LABS-i standardi (värvi märgamise halvenemine) kõige rangemale klassile VDMA-24364.


PAROC Pro Wired Mat WR 660 AL1Image

PAROC Pro Wired Mat WR 660 AL1

Kivivilla võrkmatt tsingitud võrgu ja alumiiniumiga kaetud. Saadaval ka roostevabast terasest võrguga; kood W2 lisatakse toote nimetuse järele.

PAROC Pro võrkmatt WR 660 AL1 on suurepärane vahend CUI riski minimeerimiseks, hoides suurepäraseid vetthülgavaid omadusi temperatuuril kuni 300 °C. PAROC WR tooteid on ohutu kasutada koos värvimistoimingutega. PAROC WR tooted on kolmanda osapoole poolt testitud ja sertifitseeritud vastavalt LABS-i standardi (värvi märgamise halvenemine) kõige rangemale klassile VDMA-24364.


PAROC Pro Wired Mat WR 680Image

PAROC Pro Wired Mat WR 680

Tsingitud võrguga kivivillamatid. Saadaval ka roostevabast terasest võrguga; kood W2 lisatakse toote nime järele.

PAROC Pro võrkmatt WR 680 on suurepärane vahend CUI riski minimeerimiseks, hoides suurepäraseid vetthülgavaid omadusi temperatuuril kuni 300 °C. PAROC WR tooteid on ohutu kasutada koos värvimistoimingutega. PAROC WR tooted on kolmanda osapoole poolt testitud ja sertifitseeritud vastavalt LABS-i standardi (värvi märgamise halvenemine) kõige rangemale klassile VDMA-24364.


PAROC Pro Wired Mat WR 680 AL1Image

PAROC Pro Wired Mat WR 680 AL1

Kivivilla võrkmatt tsingitud võrgu ja alumiiniumiga kaetud. Saadaval ka roostevabast terasest võrguga; kood W2 lisatakse toote nimetuse järele.

PAROC Pro võrkmatt WR 680 AL1 on suurepärane vahend CUI riski minimeerimiseks, hoides suurepäraseid vetthülgavaid omadusi temperatuuril kuni 300 °C. PAROC WR tooteid on ohutu kasutada koos värvimistoimingutega. PAROC WR tooted on kolmanda osapoole poolt testitud ja sertifitseeritud vastavalt LABS-i standardi (värvi märgamise halvenemine) kõige rangemale klassile VDMA-24364.


PAROC Wired Mat 80 AluCoatImage

PAROC Wired Mat 80 AluCoat

PAROC Wired Mat 80 Alucoat on mittepõlev kivivillamatt mida kasutatakse erinevate kanalite soojusisolatsiooniks. Võrkmatt on kaetud tugevdatud alumiiniumfooliumiga.