Tuuletõkkeplaadid

PAROC CortexImage

PAROC Cortex

Tuuletõkkeplaat PAROC Cortex on mittepõlev, sisemise tuuletõkkekihiga kivivillast soojustusmaterjal, mis on mõeldud nii vanemate kui ka uute hea ventilatsiooniga kõrghoonete välisseinte soojustamiseks. Soojustatud tuuletõkkeplaati saab koos teise soojustuskihiga kahekihilise süsteemi väliskihina kasutada. Kahekihilises süsteemis saab seina soojuspidavuse parandamiseks otsakuti ühendatud ühtse soojustuskihi moodustada. Tuuletõkkeplaat on kaetud auru läbilaskva tuulekindla kilega, mis pakub suurepärast ilmastikukindlust. Hea auruläbivus võimaldab niiskusel ohutult ära kuivada, ilma konstruktsioonis kondensatsiooniprobleeme põhjustamata. Õhulekke minimeerimiseks tuleb ühendused spetsiaalse teibiga tihendada.

PAROC Cortex bImage

PAROC Cortex b

Tuuletõkkeplaat PAROC Cortex b on tulekindel kivivillast isolatsioon koos integreeritud tulekindla tuuletõkkepinnaga juba olemasolevatele või ehitatavatele, kõrge konstruktsiooniga hoonete hea ventilatsiooniga välisseinadele. Tuulekindel, musta värvi kattepind on plaadile lisatud eraldamatul viisil tootmise käigus. Tuuletõkke isolatsiooniplaati kasutatakse kahekihiliste süsteemide välimise kihina kombineerituna mõne muu, soojusisolatsiooni kihiga. Kahekihilise süsteemiga on võimalik luua katkematu soojusisolatsiooni kiht koos astmestatud ühenduskohtadega seina soojusisolatsiooni omaduste parandamiseks. Tuuletõkkeplaat on kaetud auru läbilaskva, tuulekindla membraaniga, mis loob suurepärase kaitse ilmastikuolude vastu. Head auru läbilaskvad omadused võimaldavad niiskuse kuivamise materjali kahjustamata ilma, et kondenseeruv niiskus majas sees probleeme tekitaks. Ühenduskohad kaetakse õhulekete ärahoidmiseks spetsiaalse katteribaga.  


PAROC Cortex OneImage

PAROC Cortex One

PAROC Cortex One on mittesüttiva kattega kivivillast tuuletõkkeplaat, mis on mõeldud nii olemasolevate kui uute hoonete ventileeritava fassaadiga välisseinte soojustamiseks. Tuuletõkkeplaati saab kasutada ka soojusisolatsioonina. Tuuletõkkeplaat on kaetud auru läbilaskva, tuult tõkestava spetsiaalmaterjaliga, mis loob suurepärase kaitse ilmastiku eest. Hea veeauru läbilaskvus võimaldab niiskusel ohutult kuivada ilma, et tekiks kondensaati ehituskonstruktsiooni sees. Liitekohtad tuleb sulgeda spetsiaalse teibiga, et vähendada õhulekete tekkimist.

PAROC Cortex proImage

PAROC Cortex pro (Tuuletõkkeplaat)

PAROC Cortex pro on tulekindel, kivivillast valmistatud jäik tuuletõkkeplaat P0-, P1-, P2- ja P3 tuleklassiga tuulutatavatele fassaadidele. Villaplaadile kinnitatud tuulekindel ja veeauru läbi laskev pealiskiht kaitseb konstruktsioone tuule ja vihma eest. Pinnakete laseb veeauru hästi läbi nii, et võimalik niiskus kuivab kiiresti ja ei tekita hoonele kahjustusi.