Krohvialune soojustus

PAROC Linio 10Image

PAROC Linio 10

Krohvitav fassaadiplaat PAROC Linio 10 on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mida kasutatakse nii vanematel kui ka uutel hoonetel õhukese krohvikihiga fassaadi aluskihina. Krohvitav fassaadisoojustusplaat on suurepärase soojuspidavuse ja mehaaniliste omadustega. See ei kogu niiskust ega reageeri temperatuurimuutustele. Krohvitav fassaadisoojustusplaat võimaldab ebaühtlase pinnaga tugiseintel ühtlast õhukese või paksu krohvi aluskihti saavutada. Samas suureneb ka välisseinte heli- ja tulekindlus.

PAROC Linio 15Image

PAROC Linio 15

Krohvitav fassaadiplaat PAROC Linio 15 on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mida kasutatakse nii vanemate kui ka uute hoonete avauste ümber õhukese krohvitud fassaadi aluskihina. Fassaadiplaat PAROC Linio 15 on suurepärase soojuspidavuse ja leelisekindlusega. See ei kogu niiskust ega reageeri temperatuurimuutustele. Õhukest krohvitavat fassaadisoojustusplaati on hea kasutada ühtlase õhukese krohvialuskihina akna- ja uksepaledel, kus see kiht ei tohi väga paks olla.

PAROC Linio 80Image

PAROC Linio 80

Krohvitav fassaadilamell PAROC Linio 80 on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mida kasutatakse nii vanematel kui ka uutel hoonetel õhukese krohvitud fassaadi aluskihina. Soojustuslamell on suurepärase soojuspidavuse ja leelisekindlusega. See ei kogu niiskust ega reageeri temperatuurimuutustele. Krohvitav fassaadisoojustuslamell võimaldab hõlpsalt õhukest ja ühtlast krohvi aluskihti saavutada, helikindlust suurendada ja seinu tulekindlamaks muuta. Lamellide paigaldamiseks kasutatakse liimpahtlit. Üldjuhul ei ole eraldi mehaanilised kinnitused vajalikud (vaadake vastava krohvisegu paigaldussüsteemi juhistest).