Tuletõkke isolatsioon

PAROC FPB 10Image

PAROC FPB 10

PAROC FPB 10 on kollete sise- ja välisosa vahel kasutatav õhuke tulekindel kivivillaplaat. Sobib ka muuks otstarbeks. Õhukeste kivivillplaatide tulekaitse omadused on materjali erinevate tiheduste ja paksuse puhul erinevad. Tihedamate materjalide puhul on tulekestvusaeg pikem. PAROC FPB 10 plaatide tihedus on ~100 kg/m³. Vajalik toode valitakse vastavalt konstruktsiooni täislahendusele. Plaate on erinevate tulekollete tarvis lihtne käsitleda ja töödelda.

PAROC FPS 14Image

PAROC FPS 14

Tuletõkkeplaat PAROC FPS 14 on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mis on mõeldud tulekindluse tagamiseks terasstruktuurides, korstendes, ustes, tulekolletes ja ahjudes. Kivivillast soojustusmaterjal on erineva tulekindlusega, olenedes nii materjali tihedusest kui ka kasutatud isolatsioonikihi paksusest. Mida suurem on materjali tihedus, seda pikemat tulekindlusaega see pakub. Toote PAROC FPS 14 tihedus on umbes 140 kg/m3. Tulekoldele õige toote valimisel tuleb lähtuda süsteemitootja nõuetest. Seda toodet on väga lihtne käsitseda ja paljudele eri tulekoldesüsteemidele paigaldada.

PAROC FPS 17Image

PAROC FPS 17

Tuletõkkeplaat PAROC FPS 17 on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mis on mõeldud tulekindluse tagamiseks terasstruktuurides, korstendes, ustes, tulekolletes ja ahjudes. Kivivillast soojustusmaterjal on erineva tulekindlusega, olenedes nii materjali tihedusest kui ka kasutatud isolatsioonikihi paksusest. Mida suurem on materjali tihedus, seda pikemat tulekindlusaega see pakub. Toote PAROC FPS 17 tihedus on umbes 170 kg/m3. Tulekoldele õige toote valimisel tuleb lähtuda süsteemitootja nõuetest. PAROC FPS 17 on Euroopa tehnilise tunnustusega tuletõkkematerjal terasstruktuuridele. Seda toodet on väga lihtne käsitseda ja paljudele eri tulekoldesüsteemidele paigaldada.

PAROC FPS 17tImage

PAROC FPS 17t

Tuletõkkeplaat PAROC FPS 17t on mittepõlev kivivillast soojustusmaterjal, mis on mõeldud tulekindluse tagamiseks terasstruktuurides, korstendes, ustes, tulekolletes ja ahjudes. Kivivillast soojustusmaterjal on erineva tulekindlusega, olenedes nii materjali tihedusest kui ka kasutatud isolatsioonikihi paksusest. Mida suurem on materjali tihedus, seda pikemat tulekindlusaega see pakub. Toote PAROC FPS 17t tihedus on umbes 170 kg/m3. Tulekoldele õige toote valimisel tuleb lähtuda süsteemitootja nõuetest. PAROC FPS 17t on Euroopa tehnilise tunnustusega tuletõkkematerjal terasstruktuuridele. Seda toodet on väga lihtne käsitseda ja paljudele eri tulekoldesüsteemidele paigaldada. Tuletõkkeplaat on kaetud läbipaistva klaaskiudkihiga.