Üldehituslikud soojustusmaterjalid

PAROC eXtraImage

PAROC eXtra

Laiaotstarbeline soojustusplaat PAROC eXtra on valmistatud mittepõlevast kivivillast ja seda kasutatakse erinevates hoonetes seinte, pööningute ja põrandate soojustamiseks ning heli- ja tulekindluse tagamiseks. See äärmiselt soojustpidav üldsoojustusplaat on elastne ja tugev. Plaati on väga lihtne käsitseda, lõigata ja paljudes eri kohtades kasutada. See soojustusmaterjal ei vaju ära ega tõmbu kokku ning selle omadused säilivad kogu kasutusaja vältel. Toote suur tihedus takistab soojuse ärajuhtimist, mistõttu säilivad selle soojustpidavad omadused ka äärmiselt külmadel talvedel.

PAROC eXtra plusImage

PAROC eXtra plus

Laiaotstarbeline soojustusplaat PAROC eXtra plus on tehtud mittepõlevast kivivillast ja seda kasutatakse erinevates hoonetes seinte, pööningute ja põrandate soojustamiseks ning heli- ja tulekindluse tagamiseks. Tugev ja elastne PAROC eXtra plus on väga madala soojusjuhtivusega, mistõttu kasutatakse seda ehitistel, kus konstruktsioon ei tohi väga paks olla. Plaati on väga lihtne käsitseda, lõigata ja paljudes eri kohtades kasutada. See soojustusmaterjal ei vaju ära ega tõmbu kokku ning selle omadused säilivad kogu kasutusaja vältel. Toote suur tihedus takistab soojuse ärajuhtimist, mistõttu säilivad selle soojustpidavad omadused ka äärmiselt külmadel talvedel.

PAROC Sonus™Image

PAROC Sonus™ (Elastne vaheseina plaat)

PAROC Sonus on siseseintes vertikaalse ja horisontaalse karkassi vahel heliisolatsioonina kasutatav mittepõlev elastne kivivill. Hästi optimeeritud erikaalu/tiheduse suhe teeb sellest hea tasuvusega heliisolatsiooni toote, kasutamiseks nii puit- kui metallkarkassides. Plaadid on kerged, elastsed, tugevad ja lihtsad käsitleda ning lõigata. Toode ei vaju kokku ega kaota oma isolatsiooniomadusi kogu kasutusaja vältel. 


PAROC UNM 37Image

PAROC UNM 37

Laiaotstarbeline soojustusmatt PAROC UNM 37 on tehtud tulekindlast kivivillast ja seda kasutatakse erinevates hoonetes seinte, pööningute ja põrandate soojustamiseks ning heli- ja tulekindluse tagamiseks. Seda äärmiselt heade isoleerivate omadustega paindlikku matti on lihtne käsitseda, lõigata ja paigaldada. Lisaks erinevatele raamikonstruktsioonidele on see eriti sobiv ka kumerate ja ebatasaste pindade soojustamiseks. See soojustusmaterjal ei vaju ära ega tõmbu kokku ning säilitab oma isoleerivad omadused kogu kasutusaja vältel. Toote suur tihedus takistab soojuse ärajuhtimist, mistõttu säilivad selle soojustpidavad omadused ka äärmiselt külmadel talvedel.

PAROC UNS 37zImage

PAROC UNS 37z

Laiaotstarbeline soojustusplaat PAROC UNS 37z on valmistatud mittepõlevast kivivillast ja seda kasutatakse erinevates hoonetes seinte, pööningute ja põrandate soojustamiseks ning heli- ja tulekindluse tagamiseks. See äärmiselt soojustpidav üldsoojustusplaat on elastne ja tugev. Plaati on väga lihtne käsitseda, lõigata ja paljudes eri kohtades kasutada. See soojustusmaterjal ei vaju ära ega tõmbu kokku ning selle omadused säilivad kogu kasutusaja vältel. Toote suur tihedus takistab soojuse ärajuhtimist, mistõttu säilivad selle soojustpidavad omadused ka äärmiselt külmadel talvedel.