Üldehituslikud soojustusmaterjalid

PAROC SolidImage

PAROC Solid

PAROC Solid, lambda 0,037 W/mK, on väga pehme kivivillast soojustusplaat, mida kasutatakse erinevates konstruktsioonides sealhulgas vaheseintes, puit- ja metallkarkassides ning sarikate ja laakide vahel.
Pehme PAROC Solid on hea valik kasutamiseks kipsplaadist kergetes vaheseintes nii heli- kui tuleisolatsioonina. Vahesienad PAROC Solidiga on katsetatud Soomes "Eurofins Expert Sevices Oy-s". Plaate võib ka kasutada madalamate energiatõhususe nõuetega hoonetes.
Kivivill ei põle, ei kahane ega märgu ning see võimaldab hoone konstruktsioonidel tõhusalt kuivada.
 

 

PAROC UltraImage

PAROC Ultra

PAROC Ultra, lambda 0,035W/mK, on elastne soojustusplaat kasutamiseks erinevates soojustus, heliisolatsiooni ja tulekaitse lahendustes uutes ja renoveeritavates honetes.
PAROC Ultra on suurepärane valik ventileeritavate fassaadide ja kaldkatuste soojustamiseks kuna toote kõrge tihedus garanteerib parima soojustuse külmadel talvepärvadel - õhu liikumiseks puudub võimalus.
PAROC Ultraga on lihtne töötada - pehme materjal täidab kõik ebatasasused ning püsib karkassi vahel ilma lisatoeta.
Kivivill ei põle, ei vaju kokku ega märgu ning laseb tõhusalt hoone konstruktsioonil kuivada.
 

PAROC Ultra plusImage

PAROC Ultra plus

PAROC Ultra plus, lambda 0,034W/mK, on tihe kivivillast soojustuplaat, kasutamiseks väga energiasäästlike hoonete erinevates konstruktsioonides, eriti ventileeritavates fassaadides.
Kasutades PAROC Ultra plusi saate õhema konstruktsiooni juures sama tõhusa soojustuse.  Seepärast soovitatakse seda konstruktsioonidesse, kus on piiratus soojustuspaksused.
PAROC Ultra plusiga on lihtne töötada - pehme materjal täidab kõik ebatasasused ning püsib karkassi vahel ilma lisatoeta.

Kivivill ei põle, ei vaju kokku ega märgu ning laseb tõhusalt hoone konstruktsioonil kuivada.
 

PAROC UNM 37Image

PAROC UNM 37

Laiaotstarbeline soojustusmatt PAROC UNM 37 on tehtud tulekindlast kivivillast ja seda kasutatakse erinevates hoonetes seinte, pööningute ja põrandate soojustamiseks ning heli- ja tulekindluse tagamiseks. Seda äärmiselt heade isoleerivate omadustega paindlikku matti on lihtne käsitseda, lõigata ja paigaldada. Lisaks erinevatele raamikonstruktsioonidele on see eriti sobiv ka kumerate ja ebatasaste pindade soojustamiseks. See soojustusmaterjal ei vaju ära ega tõmbu kokku ning säilitab oma isoleerivad omadused kogu kasutusaja vältel. Toote suur tihedus takistab soojuse ärajuhtimist, mistõttu säilivad selle soojustpidavad omadused ka äärmiselt külmadel talvedel.